صفحه اصلی


امور آموزش امور پژوهش سیستم ثبت پروپوزال سیستم انتخاب واحد و ثبت نمره

سیستم ثبت نام

دانشجویان جدیدالورود

امور دانشجویی فرهنگی کتابخانه ارتباط با ما

 

انا لله و انا الیه راجعو ن

 

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام*

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست؛ صحنه پیوسته بجاست؛ هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود؛ ای خوش آن نغمه که مردم بسپارند به یاد!

با سلام و احترام؛ اطلاع یافتیم روز پنجشنبه همکار گرامی ما، سرکارخانم دکتر بهاره جواهری، عضو هیات علمی گروه آموزشی زبان فرانسه، در اوج ناباوری، دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت..

بدینوسیله رحلت جانگداز خانم دکتر جواهری را تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن زنده یاد، غفران الهی و برای کلیه بازماندگان، صبر جزیل و اجر جمیل را مسالت داریم.

کارکنان، دانشجویان، استادان و مدیران دانشکده ادبیات، علوم انسانی و اجتماعی


اِنَّالِلَه وَاِنَّااِلَیْهِ رَاجِعُوْنَ

پای در زنجیر و پیش دوستان به که با بیگانگان در بوستان:

بسمه تعالی

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام* انا لله و انا الیه راجعون

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست؛ صحنه پیوسته بجاست؛ هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود؛ ای خوش آن نغمه که مردم بسپارند به یاد!

"خوابی و چشم حادثه بیدار می شود". حادثه ای تلخ و جان گزا چشمان جامعه دانشگاهی را در خون نشاند. چسان می توان از این درد مولم کاهید؟؟!! که "من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود". چه کنیم که طاقت تسلیت نداریم. "گر رنج پیشت آید وگر راحت، ای حکیم"، "نسبت مکن به غیر، که اینها خدا کند". خدا را به عظمت خود سوگند می دهیم و به تمنا می نشینیم که: خدایا راه صبر را بر خانواده محترم بهره بردار، عموم دانشجویان و دانشگاهیان هموار گردان و این فرشته بوستان علم را با اولیای خود محشور بدار.

مدیران، استادان، دانشجویان واحد علوم و تحقیقات و مرزبانان غیور ایران زمین

با سلام و احترام؛ دانشجوی گرامی دکترای جغرافیای سیاسی و افسر دلاور وطن، جناب آقای دکتر هادی بهره بردار، در اوج ناباوری، دعوت حق را لبیک گفت، نه در غم او توان گریست که رهائی از زندان را گریه نشاید و نه در اندوهش آرام توان گرفت، که غم دل را چاره ای باید؛ به خواست خداوند می بایست رضا داد و قضا را گردن نهاد.

بدینوسیله رحلت ملکوتی و جانگداز دکتر هادی بهره بردار را تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن زنده یاد، غفران الهی و برای کلیه بازماندگان، صبر جزیل و اجر جمیل را مسالت داریم.

کارکنان، دانشجویان، استادان و مدیران واحد علوم و تحقیقات


قابل توجه اساتید محترم دانشکده

 

جهت دریافت کد شناسه تدریس به سایت زیر مراجعه فرمائید، اساتید محترم هیأت علمی به منو‌ی هیأت علمی و اساتید محترم حق التدریس به بخش حق التدریس مراجعه فرمایند. در ضمن برای ثبت نام در سایت باید اسکن مدارک (عکس پرسنلی (حجم فایل ۲۰ تا ۵۰ کلیو بایت)، تمامی صفحات شناسنامه، کارت ملی پشت و رو، کارت پایان خدمت (ویژه برادران) مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری (حجم فایل ۱۰۰ تا ۳۰۰ کلیو بایت))، در سایت بارگذاری شود و تاریخ اخذ مدارک تحصیلی و محل اخذ مدارک تحصیلی، عناوین پایان نامه‌های ارشد و دکتری در سایت ذکر گردد.

https://sahem.iau.ir


 

 

ایمیل دانشگاهی ایمیل دانشگاهی