صفحه اصلی

امور آموزش امور پژوهش سیستم ثبت پروپوزال سیستم انتخاب واحد و ثبت نمره

سیستم ثبت نام

دانشجویان جدیدالورود

امور دانشجویی فرهنگی کتابخانه ارتباط با ما
 

نتیجه تصویری برای سال نو مبارک

 


 

قابل توجه دانشجویان گرامی

**** با توجه به شروع فرآیند جابجایی ساختمان زبان و ادبیات از جنت آباد جنوبی به ساختمان علوم انسانی واحد علوم تحقیقات در مورخ یکشنبه مورخ ۲۰/‏۱۲/‏۹۶، لطفاً جهت هرگونه کار اداری بعد از تعطیلات نوروزی به ساختمان علوم انسانی، دانشکده ادبیات، علوم انسانی و اجتماعی مراجعه فرمایید. در ضمن کلیه کلاس های ساختمان زبان ادبیات واقع در جنت آباد جنوبی هم در واحد علوم تحقیقات ساختمان بلوک آموزشی ۱ برگزار میشود.


قابل توجه اساتید محترمی که طرح درس را برای بارگذاری در سایت ارسال نموده‌اند، اعلام می‌شود که طرح درس‌ها در سایت قسمت امور آموزشی، طرح درس، به تفکیک گروه‌های اموزشی بارگذاری شده است و قابل مشاهده می‌باشد، به آن دسته از استادانی که فایل طرح درس را ارسال نموده‌اند ولی در سایت بازگذاری نشده است ایمیلی مبنی بر اینکه فایل ارسالی ناقص ارسال شده است و امکان دانلود و بارگذاری نمی‌باشد فایل را مجدداً ارسال فرمایند اعلام شده است.


قابل توجه اساتید محترم

پیرو موافقتنامه فی ما بین واحد علوم تحقیقات و دانشگاه پیتشتی رومانی در چارچوب اراسموس اتحادیه اروپا، کنفرانس" زبان و ادبیات - نشانه‌های هویت اروپا" توسط دانشکده الهیات، ادبیات، تاریخ و هنر پیتشتی رومانی در تاریخ ۱۵-۱۷ ژوئن ۲۰۱۸ برگزار می‌گردد. لذا اساتید علاقه مند و متقاضی استفاده از این تسهیلات، برای ثبت نام و تکمیل مدارک (پرکردن فرم ها، ارسال رزومه به انگلیسی شماره تماس و ایمیل) به امور بین الملل دانشگاه مراجعه فرمایند.


ایمیل دانشگاهی ایمیل دانشگاهی