صفحه اصلی


امور آموزش امور پژوهش سیستم ثبت پروپوزال سیستم انتخاب واحد و ثبت نمره

سیستم ثبت نام

دانشجویان جدیدالورود

امور دانشجویی فرهنگی کتابخانه ارتباط با ما

قابل توجه دانشجویان متقاضی اخذ درس به صورت میهمان (دوره تابستان ۹۷-۹۶)

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان متقاضی اخذ درس به صورت میهمان (دوره تابستان ۹۷-۹۶) در سایر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند:

زمان اخذ فرم معرفی نامه میهمانی دوره تابستان، از تاریخ ۱۶/‏۰۴/‏۹۷‬ لغایت ۹۷/۴/۲۰ و در بازه زمانی ساعت اداری دانشگاه بوده و زمان مذکور به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد..... ادامه مطلب


قابل توجه دانشجویان گرامی

توجه به برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ و حضور تمام وقت همکاران حوزه معاونت آموزش در حوزه های امتحانی، کلیه فرآیندهای اداری و آموزشی از قبیل فارغ التحصیلی و پژوهشی از روز یکشنبه مورخ ۲۷ خرداد ماه لغایت ۶تیر ماه بصورت موقت انجام نخواهد شد.


قابل توجه دانشجویان دکتری: زمان برگزاری امتحان جامع در تاریخ ۹۷/۰۴/۱۰ لغایت ۹۷/۰۴/۱۳ می‌باشد.

با توجه به تاریخ جدید امتحان جامع، زمان دقیق امتحات هر گروه به زودی اعلام می‌گردد.


قابل توجه اساتید محترم دانشکده

جهت دریافت کد شناسه تدریس به سایت زیر مراجعه فرمائید، اساتید محترم هیأت علمی به منو‌ی هیأت علمی و اساتید محترم حق التدریس به بخش حق التدریس مراجعه فرمایند. در ضمن برای ثبت نام در سایت باید اسکن مدارک (عکس پرسنلی (حجم فایل ۲۰ تا ۵۰ کلیو بایت)، تمامی صفحات شناسنامه، کارت ملی پشت و رو، کارت پایان خدمت (ویژه برادران) مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری (حجم فایل ۱۰۰ تا ۳۰۰ کلیو بایت))، در سایت بارگذاری شود و تاریخ اخذ مدارک تحصیلی و محل اخذ مدارک تحصیلی، عناوین پایان نامه‌های ارشد و دکتری در سایت ذکر گردد.

https://sahem.iau.ir


قابل توجه اساتید محترمی که طرح درس را برای بارگذاری در سایت ارسال نموده‌اند، اعلام می‌شود که طرح درس‌ها در سایت قسمت امور آموزشی، طرح درس، به تفکیک گروه‌های اموزشی بارگذاری شده است و قابل مشاهده می‌باشد، به آن دسته از استادانی که فایل طرح درس را ارسال نموده‌اند ولی در سایت بازگذاری نشده است ایمیلی مبنی بر اینکه فایل ارسالی ناقص ارسال شده است و امکان دانلود و بارگذاری نمی‌باشد فایل را مجدداً ارسال فرمایند اعلام شده است.

در ضمن طرح درس خود را هم به صورت فایل اکسل (در یک فایل) که نمونه ان در فایل زیر قرار داده شده است را حتماً به همراه فایل ورد ارسال فرمایید.

نمونه فایل اکسل


قابل توجه اساتید محترم

پیرو موافقتنامه فی ما بین واحد علوم تحقیقات و دانشگاه پیتشتی رومانی در چارچوب اراسموس اتحادیه اروپا، کنفرانس" زبان و ادبیات - نشانه‌های هویت اروپا" توسط دانشکده الهیات، ادبیات، تاریخ و هنر پیتشتی رومانی در تاریخ ۱۵-۱۷ ژوئن ۲۰۱۸ برگزار می‌گردد. لذا اساتید علاقه مند و متقاضی استفاده از این تسهیلات، برای ثبت نام و تکمیل مدارک (پرکردن فرم‌ها، ارسال رزومه به انگلیسی شماره تماس و ایمیل) به امور بین الملل دانشگاه مراجعه فرمایند.


ایمیل دانشگاهی ایمیل دانشگاهی