صفحه اصلی


امور آموزش امور پژوهش سیستم ثبت پروپوزال سیستم انتخاب واحد و ثبت نمره

سیستم ثبت نام

دانشجویان جدیدالورود

امور دانشجویی فرهنگی کتابخانه ارتباط با ما

 


قابل توجه اساتید محترم دانشکده

جهت دریافت کد شناسه تدریس به سایت زیر مراجعه فرمائید، اساتید محترم هیأت علمی به منو‌ی هیأت علمی و اساتید محترم حق التدریس به بخش حق التدریس مراجعه فرمایند. در ضمن برای ثبت نام در سایت باید اسکن مدارک (عکس پرسنلی (حجم فایل ۲۰ تا ۵۰ کلیو بایت)، تمامی صفحات شناسنامه، کارت ملی پشت و رو، کارت پایان خدمت (ویژه برادران) مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری (حجم فایل ۱۰۰ تا ۳۰۰ کلیو بایت))، در سایت بارگذاری شود و تاریخ اخذ مدارک تحصیلی و محل اخذ مدارک تحصیلی، عناوین پایان نامه‌های ارشد و دکتری در سایت ذکر گردد.

https://sahem.iau.ir


قابل توجه اساتید محترمی که طرح درس را برای بارگذاری در سایت ارسال نموده‌اند، اعلام می‌شود که طرح درس‌ها در سایت قسمت امور آموزشی، طرح درس، به تفکیک گروه‌های اموزشی بارگذاری شده است و قابل مشاهده می‌باشد، به آن دسته از استادانی که فایل طرح درس را ارسال نموده‌اند ولی در سایت بازگذاری نشده است ایمیلی مبنی بر اینکه فایل ارسالی ناقص ارسال شده است و امکان دانلود و بارگذاری نمی‌باشد فایل را مجدداً ارسال فرمایند اعلام شده است.

در ضمن طرح درس خود را هم به صورت فایل اکسل (در یک فایل) که نمونه ان در فایل زیر قرار داده شده است را حتماً به همراه فایل ورد ارسال فرمایید.

نمونه فایل اکسل


 


ایمیل دانشگاهی ایمیل دانشگاهی